אדריכלות

הסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים של מאירי פרנקו, מציע לכם, תושבי חיפה והקריות, מעטפת שירותים רחבה בתחום העיצוב האדריכלי לדירות, עיצוב אדריכלי לשימור מבנים, עיצוב אדריכלי לפרויקטי התחדשות עירונית תמ”א 38 ועיצוב אדריכלי למסעדות ובתי עסק.

סטודיו מאירי פרנקו מקפיד להתעדכן בנעשה בעולם האדריכלות ובמגמות השולטות בו. לכן, הפרויקטים הנוצרים בו מתאפיינים בעיצוב אדריכלי עכשווי עם דגש על פונקציונליות, התאמה אישית לצרכים שלכם ובחירה קפדנית של חומרים איכותיים – כל זאת כדי להגשים לכם את החלום לבית מעוצב ויפהפה, כפי שתמיד רציתם.

כל אחד מהפרויקטים לעיצוב אדריכלי בסטודיו מאירי פרנקו, יוצא לדרך בפגישה אישית לאפיון הצרכים, ההרגלים וסגנון החיים שלכם.
בתום עבודת מחקר המתבצעת בסטודיו אשר בוחנת את סביבת המבנה ופרמטרים חשובים נוספים המשפיעים על העיצוב האדריכלי, יוגש לכם קונספט אדריכלי המלווה בהדמיה תלת-ממד של התכנית האדריכלית. הדמיה זו תמחיש בפניכם כיצד ייראה המבנה לאחר בנייתו ותסייע לכם לקבל החלטות תכנוניות וכלכליות נבונות, לכל אורך שלבי הבנייה.

עם אישור התכניות האדריכליות וקבלת האישורים הנדרשים, מאירי פרנקו ילווה אתכם לכל אורך הפרויקט, על מנת שהתכנית האדריכלית תבוא לידי ביטוי באופן מדויק – הן ביישום האמירה האישית שלכם בעיצוב האדריכלי, הן בבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר והן בעמידה במסגרת התקציב ובלוחות הזמנים, כפי שהוגדרו בתחילת הפרויקט.

רוצים להתייעץ איתי? חייגו – 0722-657812

או פשוט תפנו אלי בוואטס אפ.

יסמין 22 גבעת רם, קריית אתא

עיצוב אדריכלי למסעדות

לחצו כאן

עיצוב אדריכלי לדירות קטנות

לחצו כאן

עיצוב אדריכלי לשימור מבנים

לחצו כאן

עיצוב אדריכלי לתמ”א 38

לחצו כאן
לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר ע”י מילוי טופס הצור קשר

צור קשר