אודות מאירי פרנקו

אודות

en

משרד פרנקו אדריכלות ועיצוב פנים, נוסד ע”י מאירי פרנקו ומתמחה במתן שרותים נרחבים בתחום ה-אדריכלות ו-עיצוב הפנים –  דירות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים. בנוסף לכך אנו נותנים מענה בכל הקשור לפיקוח בניה וניהול פרוייקטים עם כל מה שמשתמע מכך. כנגזרת מכל אלו, המשרד מקנה ללקוח את השקט, כשהכל מתנהל באופן שוטף ומקצועי, תחת קורת גג אחת.

הבתים שמתוכננים ע”י משרדנו משלבים בראש ובראשנה את אופיים וסגנון חייהם של הלקוחות,לצד ובשילוב תפיסות מתקדמות שלנו לגבי סוגי חומרים, טכנולוגיות חדשניות בתחום וכו’, כשכל אלו מתכנסים לקופסא אחת מלאה בכל טוב, של אסטטיקה ופונקציונליות.

בשלב הראשוני אנו מבצעים דיאגנוזה מלאה, איפיון של כל הרצונות/מהווים/חלומות/מחשבות,שיש לכל לקוח בתוך ראשו, תוך סיעור מוחות משותף להבנת רצונותיו, להוסיף לכך את הידע שלנו, ולתרגם את כל אלו לפרוגרמה איכותית ומפורטת, שממנה אנו בונים באופן יצירתי את הסקיצות,כשמהן נגיע לתכנון המדוייק, הנוח, הנכון והיפה ביותר עבורכם.

משרדנו דוגל בגישה שהלקוחות ובני ביתם הם מרכז העניין והדברים נבנים סביבם בתהליכיות ובשיתוף ולא להפך.כשלקוחות מספרים לי שרעיון עיצובי שלי שינה להם ולמשפחתם את איכות החיים בבית לטובה יותר, אני יודע שאני לא רק יוצר אסטטיקה ברמת הנראות, אלא דואג לשלב אותה בתוך פונקציונליות אמיתית.

לא פעם קורה שלקוחות חושבים על דבר מסויים, אך לא יודעים איך להגדיר אותו. או רואים דבר מסויים במקום אחר ורוצים שיהיה גם אצלהם בבית, אנו יודעים להגדיר את הדברים ולשלבם ככל שניתן בפרוייקט כל עוד הדבר מוסיף לעניין, ויודעים גם להסביר ללקוח למה לא כדאי, במקרים שהרעיון  גורע מהעניין.

ניהול תקציב – במקרים רבים ללקוחות יש שלל רעיונות והם “יודעים מה הם רוצים”, מבחינת מראה כללי ולפעמים אפילו מכוונים עד לפרטי פרטים, לדוגמא: סוג של סלון או תאורה. מה שקורה ברוב המקרים הוא שיש טעם טוב  גלובלית, אך קיימים ברוב המקרים פערים גדולים, בין מה שהלקוחות חשבו שזה יעלה להם, למה שזה יעלה להם באמת. משרדנו בעל ניסיון בניהול תקציבים ומתמחה בהפקת תוצאות איכותיות, בתקציבים שפויים, כמו כן התמודדנו בעבר עם תקציבים נמוכים מאוד, כמו גם עתירי תקציב.

*חשוב לציין- הצלחה של פרויקט קמה ונופלת על ניהול תקציבי נכון. בלא מעט מהמקרים אנו שומרים על הלקוחות… מעצמם. (קל להתפזר בתוך תהליך הבניה ולהתפתות להוצאות מופרזות).

ככל שעובר הזמן, אנו נהנים להביט לאחור אל הפרויקטים שהשלמנו, ולראות את לקוחותינו נהנים מבתים המתפקדים נפלא בכל ההבטים, כשההתייחסות שלנו לכל פרט ופרט באה לידי ביטוי בכל פרויקט ובאופן ניכר לעין.

פרטי יצירת קשר

כתובת: דרך חיפה 16 קרית אתא (ליד איקאה).

טלפון: 0722-657-812

דוא”ל: francomeiri@gmail.com

שעות פתיחה: ימים א-ה 8:00-19:00 ימי שישי 8:00-13:00

זה השלב הכי אהוב עלי בעבודה שלי כמעצב, הבום הראשוני של יום ההריסות, הלקוחות פתאום מבינים באחת את הפוטנציאל המדהים שהסתתר להם בבית כל הזמן והם לא ידעו בכלל שהוא קיים. התכנון שלנו זה ניצול הפוטנציאל של הדירה שלכם.