שינויי דיירים: רכשתם דירה? שיהיה בשעה טובה

עכשיו הזמן לחשוב על אי-אילו שינויים אתם מעוניינים לבצע בדירה/ קוט’ג/ בית פרטי/ פנטהאוז שזה עתה רכשתם על מנת שיתאים בדיוק בשבילכם, בשביל משפחתכם.

ברוב המקרים התכנון לוקה בחסר (סטנדרטי, משעמם וחסר מעוף), או פשוט לא מתאים לכם באופן כללי.

משרדנו מתמחה בתכנון פנים אדריכלי, איכותי, המותאם לכם ורק לכם, מבחינת התפקוד של הבית.

לאחר שאנו למדים את כל מה שאנו צריכים לדעת עליכם ועל אורח חייכם, אנו מבצעים אפיון מדויק של צורכיכם כמבנה משפחתי ייחודי, ולפי כל הנתונים הללו, אנו מתכננים לכם את בית חלומותיכם.

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת ורווחת של בניית “מיניאטורות”, דירות ששטח החדרים בהן קטן ומינימלי מהתקן. תכנון מחדש של דירות 5 חד’, לדירות 4 חד’ מרווחות, הפך לאחרונה לדבר שבשגרה.

הדמית דירת גן

כל מי שידו בתחום, לא יכול להתעלם מהעובדה שרוב דירות ה 5 חד’ כיום, חופפות בסה”כ המטרז’ שלהן, לדירות ה-4 חד’ שבנו בארץ  לפני שניים ושלושה עשורים.

נתון זה גרם ללא מעט מלקוחותינו להירתע מרכישת דירה חדשה,(למרות שהדירה נמצאת בפרויקט ובמיקום שהם רצו בו מאוד), רק בגלל שהחדרים קטנים, או שהתכנון לא ממצה.

במשרדנו אנו נותנים לכם אפיקי מחשבה חדשים על אותה הדירה, שנראתה לכם בהתחלה כלא ממצה את הפוטנציאל, והופכים את הדירה למשהו אחר לחלוטין, שמתפקד בדיוק כפי שצריך מבחינת ציפיותיכם.

במקרים רבים בפרויקט חדש, כשהשכנים נכנסים לדירה שאנחנו תכננו, הם לא מאמינים שמדובר בדירה שהיא זהה בגודלה לדירה שלהם, אך נראית כל כך אחרת עם עיצוב אחר לחלוטין וחשיבה עד הפרט האחרון.

אנו תמיד פוגשים באותם מצבים, אנשים שבשנייה אחת מבינים כמה חבל שהם לא פנו לגורמים מקצועיים והוסיפו את העלות הנדרשת (שלרוב לא גבוהה בהרבה ממה שהם השקיעו), על מנת לקבל תוצאה מושלמת ואחרת כל כך.